Tipy pre maliarov

Flügger kladie veľký dôraz na kvalitu vyrábaných produktov. Cieľom značky Flügger je vyrábať čoraz viac náterových hmôt založených na vodnej báze. Ekologické výrobky si získali veľkú obľubu klientov z radu domácich majstrov, maliarov aj veľkých firiem.

Program pre fasády budov

Flügger Facade Program na ošetrenie fasád zahrňuje všetky typy fasádnych náterov. Spoločným znakom všetkých typov fasádnych náterov je, že ponechávajústenu dýchať a pokiaľ sú nanesené správne, chránia fasádu veľa rokov.

Maliarske nátery

Flügger ponúka ucelený sortiment maliarskych náterov na steny a stropy. Už od samých počiatkov úzko spolupracujeme s profesionálnymi zákazníkm, maliarmi, remeselníkmi a maliarskymi spoločnosťami.

Ochrana dreva v interiéri

Natrením dverí, zárubní alebo nábytku môžete dosiahnuť mnoho nádherných a vzrušujúcich farebných kombinácií. Skrášlite staré skrinky a zásuvky nanesením vrstvy farby.

Ochrana dreva v exteriéri

Produkty Flügger ponúkajú dokonalú ochranu dreva v exteriéri. Sortiment produktov na ochranu dreva je vyvinutý na základe dlhoročnej a úzkej spolupráce s profesionálnymi remeselníkmi.